З початку 2023 року я служу в Збройних Силах України, тому виконовути замовлення не можу. Слава Україні!

Портфоліо

Ви в моєму портфоліо, тут можете переглянути деякі проекти, над якими я працював.
Для зручності роботи розділені по категоріях.

Screenshot Copper Pro

Copper Pro

Замовник: Copper Pro - виробник дистиляторів, посуду та індивідуальних замовлень з міді.

Завдання: Зверстати готовий дизайн, підключити систему управління контентом WordPress та плагін електронної комерції WooCommerce.

Детальніше
Screenshot Ontheuphill

Ontheuphill

Замовник: Ontheuphill (торгова марка Ontheuphill Photography Inc) – це платформа, яка об’єднує виробників і споживачів фотографічного мистецтва.

Завдання: Зверстати дизайн, який наданий IT Shark, та підключити систему управління контентом WordPress з плагіном електронної комерції WooCommerce.

Детальніше
Screenshot GG-Pay

GG-Pay

Замовник: GG-Pay

Завдання: Зробити кросбраузерну і адаптивну верстку по готовому дизайну наданому замовником.

Детальніше
Screenshot JustTreehouse

JustTreehouse

Замовник: Приватний підприємець, що займається продажем срібних столових наборів для дітей.

Завдання: Підключити систему управління контентом WordPress, налаштувати WooCommerce та стилізувати сторінки кошика та оформлення замовлення.

Детальніше
Screenshot Prom Ua Group

Prom Ua Group

Замовник: Промисловий Український Альянс – група компаній, що об’єднала знання, досвід та потужності за для однієї цілі – комплексні рішення в постачанні промислових комплектуючих та впровадження інженерно- технічних інновацій.

Завдання: По готовому дизайну зверстати інтернет-магазин та підключити систему управління контентом для електронної комерції OpenCart.

Детальніше
Screenshot Apple Lutsk

Apple Lutsk

Замовник: Магазин та Сервісний центр «apple lutsk» – це команда із міста Луцьк, за плечима якої 8-ми річний досвід роботи з технікою Apple.

Завдання: По готовому дизайну зверстати інтернет-магазин та підключити систему управління контентом WordPress з плагіном для електронної комерції WooCommerce.

Детальніше
Screenshot LaoMe

LaoMe

Замовник: LAOME - бренд дитячого одягу та аксесуарів народжений в Україні у 2020 році. Молоді натхненні батьки, створюють зручні, якісні, стильні речі, які актуальні будь якого часу.

Завдання: По готовому дизайну зверстати інтернет-магазин та підключити систему управління контентом WordPress з плагіном для електронної комерції WooCommerce.

Детальніше